Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QXP2K223JRPT
QXP2K223JRPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QXP2K223JRPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QXP2K223JRPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 93204 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela QXP2K223JRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 93204 pcs Podatkovni list QXP SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Serija QXP Ocene -
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.022µF