Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > QYX1H223JTP
QYX1H223JTP
QYX1H223JTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QYX1H223JTP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QYX1H223JTP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC RADIAL
Product parameter
številka dela QYX1H223JTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 504756 pcs Podatkovni list QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.138" W (6.50mm x 3.50mm)
Serija QYX Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 493-3459 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Zmogljivost 0.022µF