Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RPS1A121MCN1GS
RPS1A121MCN1GS
RPS1A121MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPS1A121MCN1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPS1A121MCN1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela RPS1A121MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FPCAP, RPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-3844-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm
natančen opis 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF