Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > RPS1C821MCN1GS
RPS1C821MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPS1C821MCN1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPS1C821MCN1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 93809 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela RPS1C821MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija FPCAP, RPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm natančen opis 820µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose