Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > TVX1H010MAD1LS
TVX1H010MAD1LS
TVX1H010MAD1LS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TVX1H010MAD1LS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TVX1H010MAD1LS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1600 pcs3200 pcs4800 pcs
8000 pcs16000 pcs40000 pcs
Product parameter
številka dela TVX1H010MAD1LS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 302901 pcs Podatkovni list Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Serija TVX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 20mA @ 10kHz