Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > TVX1V470MAD
TVX1V470MAD
TVX1V470MAD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TVX1V470MAD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TVX1V470MAD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela TVX1V470MAD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 195416 pcs Podatkovni list Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm) Serija TVX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 120mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 240mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Can
Druga imena 493-14426
TVX1V470MAD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF