Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1E221MPD1TD
UBT1E221MPD1TD
UBT1E221MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1E221MPD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1E221MPD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UBT1E221MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 143652 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 680mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4497-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 100 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive