Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBT1K221MHD8
UBT1K221MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBT1K221MHD8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBT1K221MHD8
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 80V THRU HOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 64387 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela UBT1K221MHD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 80V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 64387 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UBT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 620mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.24A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 220µF