Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UBW1H3R3MPD1TA
UBW1H3R3MPD1TA
UBW1H3R3MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UBW1H3R3MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UBW1H3R3MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela UBW1H3R3MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 134070 pcs Podatkovni list UBW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UBW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 60mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.5 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije Automotive