Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCA2E220MHD
UCA2E220MHD
UCA2E220MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCA2E220MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCA2E220MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UCA2E220MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 242310 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UCA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-16692
UCA2E220MHD-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF