Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCL1A152MNL1GS
UCL1A152MNL1GS
UCL1A152MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCL1A152MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCL1A152MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
(v ameriških dolarjih)
400 pcs800 pcs1200 pcs2000 pcs
4000 pcs10000 pcs20000 pcs
Product parameter
številka dela UCL1A152MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UCL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 595mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.19A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-3912-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 60 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose