Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCS2G680MNY9
UCS2G680MNY9
UCS2G680MNY9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCS2G680MNY9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCS2G680MNY9
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UCS2G680MNY9 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60752 pcs Podatkovni list Chip Type Tape SpecUCS Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UCS
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4438 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF