Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCW1C221MCL1GS
UCW1C221MCL1GS
UCW1C221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCW1C221MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCW1C221MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs2400 pcs4000 pcs
8000 pcs20000 pcs40000 pcs80000 pcs
Product parameter
številka dela UCW1C221MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UCW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9414-2
UCW1C221MCL1GS-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.343" (8.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose