Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCY2G181MHD
UCY2G181MHD
UCY2G181MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCY2G181MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCY2G181MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela UCY2G181MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42390 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UCY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.11A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.22A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5468
UCY2G181MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.870" (47.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF