Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCY2G470MHD
UCY2G470MHD
UCY2G470MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCY2G470MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCY2G470MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Product parameter
številka dela UCY2G470MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83444 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UCY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 520mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.04A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14463
UCY2G470MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF