Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCY2H150MHD3
UCY2H150MHD3
UCY2H150MHD3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCY2H150MHD3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCY2H150MHD3
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UCY2H150MHD3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80378 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UCY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 220mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 440mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-6917 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 15µF