Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UCZ1V561MNQ1MS
UCZ1V561MNQ1MS
UCZ1V561MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UCZ1V561MNQ1MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UCZ1V561MNQ1MS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
(v ameriških dolarjih)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
2000 pcs5000 pcs10000 pcs20000 pcs
Product parameter
številka dela UCZ1V561MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UCZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 850mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-13967-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100kHz
natančen opis 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 560µF