Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UES1H2R2MDM1TD
UES1H2R2MDM1TD
UES1H2R2MDM1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UES1H2R2MDM1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UES1H2R2MDM1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UES1H2R2MDM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 463521 pcs Podatkovni list UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UES
Ocene - Polarizacija Bi-Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10839-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2.2µF