Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UES1HR47MDM1TA
UES1HR47MDM1TA
UES1HR47MDM1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UES1HR47MDM1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UES1HR47MDM1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UES1HR47MDM1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 448564 pcs Podatkovni list UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UES
Ocene - Polarizacija Bi-Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.47µF