Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFG1H2R2MDM
UFG1H2R2MDM
UFG1H2R2MDM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFG1H2R2MDM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFG1H2R2MDM
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UFG1H2R2MDM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1028059 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UFG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 36mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15076
UFG1H2R2MDM-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2.2µF