Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFG1V221MPM
UFG1V221MPM
UFG1V221MPM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFG1V221MPM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFG1V221MPM
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
številka dela UFG1V221MPM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 248986 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UFG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15095
UFG1V221MPM-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Audio