Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFW1C333MRD
UFW1C333MRD
UFW1C333MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFW1C333MRD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFW1C333MRD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela UFW1C333MRD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34702 pcs Podatkovni list UFW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm) Serija UFW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.8A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.52A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10984
UFW1C333MRD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33000µF