Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UFW1H102MHD
UFW1H102MHD
UFW1H102MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UFW1H102MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UFW1H102MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UFW1H102MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 159981 pcs Podatkovni list UFW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UFW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.495A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15136
UFW1H102MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF