Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHD0J561MPD1TA
UHD0J561MPD1TA
UHD0J561MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHD0J561MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHD0J561MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UHD0J561MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 477484 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHD Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UHD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 760mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 72 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF