Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHE0J222MPT
UHE0J222MPT
UHE0J222MPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHE0J222MPT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHE0J222MPT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4460 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHE0J222MPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4460 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UHE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.32A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.65A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 42 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose