Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHE1A152MPD
UHE1A152MPD
UHE1A152MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHE1A152MPD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHE1A152MPD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UHE1A152MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 288804 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UHE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.32A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.65A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-1499 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 42 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose