Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHE1H152MHD
UHE1H152MHD
UHE1H152MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHE1H152MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHE1H152MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UHE1H152MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99666 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UHE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.52A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.15A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-1626 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 19 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose