Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHE2A101MPD
UHE2A101MPD
UHE2A101MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHE2A101MPD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHE2A101MPD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UHE2A101MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 424033 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UHE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 416.5mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1668
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 200 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF