Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHE2A821MHT
UHE2A821MHT
UHE2A821MHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHE2A821MHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHE2A821MHT
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4122 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHE2A821MHT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4122 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UHE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.853A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.47A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 36 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose