Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UHN1C102MPD6
UHN1C102MPD6
UHN1C102MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UHN1C102MPD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UHN1C102MPD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UHN1C102MPD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4163 pcs Podatkovni list UHN Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UHN