Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKL1A331KPDANATD
UKL1A331KPDANATD
UKL1A331KPDANATD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKL1A331KPDANATD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKL1A331KPDANATD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela UKL1A331KPDANATD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 318175 pcs Podatkovni list UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UKL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose