Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKL1A682MHD
UKL1A682MHD
UKL1A682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKL1A682MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKL1A682MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UKL1A682MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80049 pcs Podatkovni list UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UKL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.89A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.093A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10523
UKL1A682MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF