Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKT1C103MHD
UKT1C103MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKT1C103MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKT1C103MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis 16V 10000UF 20% AUDIO-LEADED
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UKT1C103MHD Proizvajalec Nichicon
Opis 16V 10000UF 20% AUDIO-LEADED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97856 pcs Podatkovni list UKT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UKT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.06A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.369A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17864 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10000µF