Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKZ1H101MHM1TO
UKZ1H101MHM1TO
UKZ1H101MHM1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKZ1H101MHM1TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKZ1H101MHM1TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela UKZ1H101MHM1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 320172 pcs Podatkovni list UKZ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UKZ