Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ULD2D2R2MED1TD
ULD2D2R2MED1TD
ULD2D2R2MED1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ULD2D2R2MED1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ULD2D2R2MED1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela ULD2D2R2MED1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 757349 pcs Podatkovni list ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija ULD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 36mA @ 120Hz Ocene -