Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ULD2G1R2MPD1TA
ULD2G1R2MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ULD2G1R2MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ULD2G1R2MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1.2UF 20% 400V THRUHOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 247654 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ULD2G1R2MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1.2UF 20% 400V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 247654 pcs Podatkovni list ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ULD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 56mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1.2µF