Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA1H010MDD1TP
UMA1H010MDD1TP
UMA1H010MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA1H010MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA1H010MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UMA1H010MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2142095 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija UMA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.6mA @ 10kHz