Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMF1C220MDD
UMF1C220MDD
UMF1C220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMF1C220MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMF1C220MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela UMF1C220MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 363322 pcs Podatkovni list UMF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UMF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 40mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.6 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose