Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMF1V150MDD
UMF1V150MDD
UMF1V150MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMF1V150MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMF1V150MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela UMF1V150MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 385043 pcs Podatkovni list UMF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UMF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 115mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 15µF