Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMT1C100MCD2TP
UMT1C100MCD2TP
UMT1C100MCD2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMT1C100MCD2TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMT1C100MCD2TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UMT1C100MCD2TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 826388 pcs Podatkovni list UMT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm) Serija UMT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 21mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10275-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.039" (1.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF