Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPJ1J471MHD
UPJ1J471MHD
UPJ1J471MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPJ1J471MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPJ1J471MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPJ1J471MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 159508 pcs Podatkovni list UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UPJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.42A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.78A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5549
UPJ1J471MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 52 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose