Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPJ1V151MPD1TA
UPJ1V151MPD1TA
UPJ1V151MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPJ1V151MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPJ1V151MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UPJ1V151MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 432811 pcs Podatkovni list UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 415mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 180 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose