Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM1A101MED
UPM1A101MED
UPM1A101MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM1A101MED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM1A101MED
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPM1A101MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 842032 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 210mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15693
UPM1A101MED-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 550 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose