Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM1A822MHD
UPM1A822MHD
UPM1A822MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM1A822MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM1A822MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela UPM1A822MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63187 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.79A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.11A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5594
UPM1A822MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 19 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose