Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM2A330MPD
UPM2A330MPD
UPM2A330MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM2A330MPD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM2A330MPD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPM2A330MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 495792 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 360mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15806
UPM2A330MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 380 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose