Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM2A470MHD6TO
UPM2A470MHD6TO
UPM2A470MHD6TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM2A470MHD6TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM2A470MHD6TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela UPM2A470MHD6TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 280466 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 310mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 520mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-12048-3 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 310 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose