Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPS2CR47MED
UPS2CR47MED
UPS2CR47MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPS2CR47MED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPS2CR47MED
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2800 pcs
Product parameter
številka dela UPS2CR47MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UPS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 19.2mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose