Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPW1C471MPD6TA
UPW1C471MPD6TA
UPW1C471MPD6TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPW1C471MPD6TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPW1C471MPD6TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UPW1C471MPD6TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 402988 pcs Podatkovni list UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 547.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 730mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 85 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF