Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPW2W330MRH6
UPW2W330MRH6
UPW2W330MRH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPW2W330MRH6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPW2W330MRH6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5396 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UPW2W330MRH6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5396 pcs Podatkovni list UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm) Serija UPW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 232mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.220" (31.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF