Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > URU2E330MHD
URU2E330MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi URU2E330MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela URU2E330MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela URU2E330MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4086 pcs Podatkovni list RU Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija URU
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 230mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 368mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF